23 Haziran 2021
  • Kayseri25°C
  • Ankara24°C

İHANET ONLİNE

Ebubekir Bağcı

06 Haziran 2021 Pazar 18:48

15 Temmuz 2016 tarihinde yapılan ihanet kalkışmasının üzerinden beş yıl geçti. O günlerden bugüne yurt dışına kaçanlar ihanetlerine çeşitli kanallardan hala devam ediyorlar. Bazıları internette yazıyor bazıları Youtube’da yayınladığı videolar ile bilinçsiz vatandaşın zihnini bulandıran içerikler üretiyor. Dezenformasyon yapıyor. Bunlardan bir tanesi Gezi kalkışmasına kadar basit bir şarkıcıyken 15 Temmuz kalkışmasından sonra yediği naneler anlaşınca yurt dışına kaçıp şarkıcılığı bırakıp şimdi gazeteciyim ayaklarıyla haftalık bir FETÖ sitesinde yazılar yazıyor.

 

Bir tanesi dizi oyuncusu olarak bilinirken Geziden sonra Batılıların figüranı olduğunu daha iyi anladığımız biriydi. Şimdi oda yurt dışında kaçak yaşıyor. 

 

İçinde en dikkatimi çekenlerden biride ilk zamanlarında videoları çok ilgi çekmezken şimdilerde mafyayla ilgili videolar ve analizler yapmaya başlayınca milyonlarca vatandaş tarafından izlenmeye başlandı. Sinesi imanla çarpan halkın bu hainlerin oyunlarına hiçbir zaman gelmemesi önemli bir ayrıntı. 

 

Devletin, devlet büyüklerinin, hukuki kurum ve kişilerin harekete geçip FETÖCÜ olduğu bilinen kişilerin, diğer terör örgütü mensubu hainlerin video kanallarını biran önce erişime kapatmaları gerekiyor. Haklı adam kaçmaz, hakkını aramak için mücadele eder. Bunlar sahiplerinin yanından havlayarak dikkat çekeceklerini sanıyorlar.

 

ADINA MUHALEFET DİYORLAR, MUHALEFET OLMAKTAN BAŞKA HER İHANETİN ALTINA İMZA ATIYORLAR

 

Muhalefet oldukları iddiasıyla düşman devletlerin içerideki siyasi bürosu gibi çalışanlar dün 128 milyar dolar nerede diye kara propaganda yapıyorlardı şimdi ise Meclis Başkanını hedefe koyup mafyaya her ay 10 bin dolar veren kim diye kaçak bir mafya babasının iddialarını kara siyasetlerine malzeme yapıyorlar. 

 

Muhalefet yapacak faydalı işleri yok, bugüne kadar dokuz seçim kaybetmiş rakiplerinin ayağını kaydırmış, siyasi bir üretimi dahi olmayan sıradan bir adamın mafya iddialarına sığınarak hükümeti kuşatmaya yani Cumhurbaşkanı’nı itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Acizlik, çaresizlik hepsini şaşırtmış. Hepsine karşı Erdoğan tek. Doğrudan Cumhurbaşkanı’na saldıramıyorlar yavaş yavaş yakınındakileri itibarsızlaştırıp onun yalnız kalması için uğraşıyorlar. Fahrettin Altun, Sağlık Bakanı, Eski Ticaret Bakanı, Aile Bakanı, Süleyman Soylu şimdide Meclis Başkanı Mustafa Şentop.  Cumhurbaşkanı Erdoğan terör örgütleri içinne diyordu “Topunuz Gelin” 

Karadeniz’de Fatih Sondaj Gemisi 135 milyar metre küplük yeni rezerv buldu. Buna bile sevinmiyor açık arıyorlar. Allah düşmanında hayırlısını versin Muhalefet değil sadece düşman olarak kabul ediyorum. Bunlar bu ülkeye ait olamazlar. Bak Kıbrıs’ta İngiliz Üssü var. Bunlar kimlerin üssü tahmin edersiniz. 

 

Yalan, iftira ne malzeme bulurlarsa hepsi ağız birliği içinde saldırıyorlar. Hiçbir icraatları yok. Bebek katilinin siyasi ayağının başındaki terör yardakçılarından dört duvar verilenlerden erkek olanını kahvaltıya davet ediyordu bir tanesi. Şimdi ortak aday çıkaralım, ortak adayda anlaşalım diyor. Cehapenin başındaki kişi ile İP’in başındaki aday olmak için milletin ağzını yoklamaya başladılar. Bu ipin ucunun bir başından Cehape tutuyor, diğer ucunda İP’liler çekiştiriyor. Hangisi baş hangisi kuyruk belli değil. Bunların sözde şer ortaklığında terörün siyasi acentesi olacak sözde parti ile İP’i biraraya getiren o kirli pazarlıkta Cehape iki benzemeze yardım ve yataklık ediyor. Daha önce çattıkları çatı başlarına yıkıldı. Hala akıllanmadılar. Unuttuk sanıyorlar. Bu sefer Hadepe olmayacakmış. Yersen. Yine bir çatı aday çıkaracaklar. Cumhurbaşkanı Erdoğan bir daha sandıktan hortlamamak üzere bunları gömecek.

 

ARTIK KÂBUS DEĞİL BUNUN GERÇEK OLDUĞUNU KABUL EDECEKLER

 

Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit’in Birleşik Devletler Başkanı Bill Clinton’un karşısındaki duruşunun olduğu fotoğrafı görmüşsünüzdür. Eski Türkiye’de yapılan tüm darbeler, siyasi operasyonlar, ekonomik, sosyal operasyonlar, siyasi partiler ve liderlerinin politik eylemleri Türkiye’yi Batılıların karşısında öyle durdurmak içindi. Aman Türkiye komşularıyla iyi geçinsin, aman Yunanı kızdırmayalım, aman İran, Irak, Suriye’den bize ne kafasındaki anlayışla beraber PKK terör örgütü oralarda yuvalandı. Oraları sahiplendi. 

 

O eski Türkiye sevdalısı, ezan düşmanı, Kur’an düşmanı zihniyetin Batılıların mandası olmayı yeğleyen fakat onların kötü birer taklitçisi olmadan öteye gidemeyen zihniyetin memleketi koalisyonlarla oyalayarak geriye götürüp içine kapalı dış siyasetiyle de etrafımızın sarılmasına neden oldu. Irak işgal edildi. En büyük Amerikan üssü oldu. Yunanistan adalara asker yığdı şimdi Amerika’ya üs olarak verdi. Yavaş yavaş etrafımızı sardılar. Hepsi iç ve dış politikada bağımsız Türkiye olmaması içindi. Türkiye prangalarından, korkularından kurtuluyor. Gördükleri kâbusun aslında gerçek olduğunu kabul ederek bununla yaşamaya alışacaklar. Karabağ’ı aldık sesleri çıkmadı. Akdeniz’e gömdük, Suriye’de yüzyıl sonra tekrar geldikleri yere gönderdik. Libya’da geri püskürttük. Yüzyıl önce Libya’da başlayan o savaş, yüzyıl sonra Libya’da galibiyetimizle devam ediyor. Onların karşısında ezik bir adamın acizliğiyle içeride sıkışmış Türkiye’den, elçilerini eli cebinde dinleyen sözcülerin olduğu Türkiye’ye kavuştuk. Allah emeği geçenlerden razı olsunİçerideki iş birlikçi hainlere fırsat vermesin.